Ataşehir Rehberi

DİĞER HABERLER




































































İLÇE HABERLERİ

GENÇLER FİTNESS EĞİTİMLERİ SİZİ BEKLİYOR

ANASAYFA / HABERLER / GENÇLER FİTNESS EĞİTİMLERİ SİZİ BEKLİYOR

Ataşehir Belediyesi’ne bağlı Yeni Hayat Gençlik Merkezi’nde gençlere yönelik fitness çalışmaları düzenleniyor.


09 May, 2024, Thu 16:53 /

Ataşehir Belediyesi

Ataşehir Belediyesi’ne bağlı Yeni Hayat Gençlik Merkezi’nde gençlere yönelik fitness çalışmaları düzenleniyor. Gençlerin; sağlıklı bir yaşam benimsemesi, sosyal bağlarını güçlendirmesi ve olumsuz alışkanlıklardan uzak kalabilmesi amacıyla Yeni Hayat Gençlik Merkezi’nde düzenlenen spor etkinlikleri devam ediyor.

Sigara, alkol, madde, kumar ve teknoloji gibi bağımlılıklarla mücadelede önemli çalışmalar gerçekleştiren Yeni Hayat Gençlik Merkezi, sağlıklı ve zinde kalmak isteyen gençleri sporu yönlendiriyor.  Yeni Hayat Gençlik Merkezi içerisinde bulunan fitness salonunda ücretsiz olarak gerçekleşecek olan eğitimlere 14-26 yaş aralığındaki gençler katılabilecek.

Fitness eğitimlerine katılmak isteyen gençler, başvurularını Yeni Hayat Gençlik Merkezi’ne yapabilirler. Bilgi ve randevu almak için 0216 570 5000 – Dâhili: 1966 numaralı telefon hattını kullanabilirler.   Yeni Hayat Gençlik Merkezi İletişim: 0216 570 5000 – Dâhili: 1966 Adres: Mevlana Mahallesi Hüseyin Ağırman Sokak No:1/A (Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Parkı İçerisinde)

Paylaş